Polish English German Ukrainian Solidarni z Ukrainą
facebook

powiększ zdjęcie

30.09.2019

Osiedle Avenue

Rumia ul. Dębogórska

W doskonale skomunikowanej części Rumi nie opodal Centrum Janowo i ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przy ul. Dębogórskiej już niedługo powstanie Zaciszne osiedle– Osiedle Avenue!

Avenue czyli w polskim znaczeniu aleja zaprojektowana jest dla osób ceniących ciszę i spokój w dobrze skomunikowanym miejscu w Rumi.

Całość składać się będzie z 14 nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w każdym dwa lokale mieszkalne. Każde mieszkanie posiada garaż i wydzielony ogródek. Funkcjonalny rozkład mieszkania rozmieszczony jest na dwóch kondygnacjach natomiast część garażowo gospodarcza w przyziemiu. Kominek w Twoim mieszkaniu?* Tak to możliwe dzięki czemu ten cudowny dodatek nada wnętrzu ciepła w jesienne i zimowe wieczory.

Wjazd do zamkniętego osiedla dostępny będzie poprzez bramę wjazdowa sterowana pilotem.

Dostępne są dwa rodzaje mieszkań o powierzchni 122,13 m2 mniejsze 106,74 m2. Mniejsze mieszkania dostępne w programie MDM.

Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonała komunikację zarówno z Gdynią (Trójmiastem) jak i Wejherowem. W pobliżu sklepy, przedszkola, gabinety kosmetyczne oraz tereny zielone które wpływają pozytywnie na komfort życia codziennego.

*w standardzie mieszkania komin przystosowany do montażu kominka.